Gabinet Jeżowe

Pomagamy od 2009 roku

Euro-Med Gabinet Fizjoterapii istnieje na rynku medycznym od grudnia 2009 roku. Świadczymy usługi z zakresu rehabilitacji leczniczej (kinezyterapia w tym usprawnianie metodą PNF, diagnozowanie i leczenie dolegliwości bólowych kręgosłupa metodą McKenzie, taping medyczny, fizykoterapia i masaż). Dysponujemy profesjonalną aparaturą medyczną  wysokiej jakości oraz wykwalifikowaną kadrą fizjoterapeutów.

Chcemy zaoferować naszym Pacjentom nowoczesną rehabilitację opartą na naszej wiedzy i nowoczesnym sprzęcie terapeutycznym, dlatego wciąż podnosimy nasze kwalifikacje poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach oraz kursach.

Od 2017 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o rehabilitację w domu pacjenta finansowaną przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W warunkach domowych możemy zaoferować Państwu różnego rodzaju ćwiczenia ruchowe, masaż oraz bardzo szeroki zakres fizykoterapii.

Rok 2018 to dalszy rozwój naszej działaności

W sierpniu 2018 r. w Rzeszowie przy ul. Leskiej 4 otworzyliśmy drugi gabinet, który specjalizuje się w diagnozowaniu i terapii zaburzeń sensorycznych u dzieci. Kameralny, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt pozwala dziecku traktować terapię jako formę zabawy dzięki czemu mali pacjneci chętnie w niej uczestniczą, a to przekłada się na znacznie szybsze osiągnięcie efektu terapeutycznego.

Zdjęcie zastępcze
 

Serdecznie zapraszamy!

mgr fizjoterapii Gabriela Niżańska
- certyfikowany terapeuta metody SI
- dyplomowany terapeuta metodą PNF

mgr fizjoterapii Maciej Niżański
- certyfikowany terapeuta metodą PNF
- certyfikowany terapeuta motodą McKenzie

Zapisy on-line